Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Rajšp ŽanNK gostilna Lobnik Slivnica1400
2Divjak PeterNŠ ROHO1200
3Majer RokNK Jurovski Dol1101
4Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica1000
5Krasniqi AltinNK Šentilj900
6Balažič BlažFC VOP Prepolje800
7Škofič GregorNK Miklavž800
8Kos TadejNK AJM Kungota801
9Zajec DenisNK Aquasystems Dogoše802
10Korošak IgorNK Radlje700
11Cmrečnjak ŽanNK Miklavž700
12Bijol AndražNK Radlje700
13Babič GregorNK Aquasystems Dogoše700
14Jodl JernejNK Miklavž600
15Ovčar GregorSlovenj Gradec600
16Brkić SandiPaloma600
17Ploč TomažŠD BIOSAD Jakob600
18Kaučič DanijelNK Aquasystems Dogoše601
19Stojanov MilivojPaloma500
20Knez GašperSlovenj Gradec500
21Peša GoranNK Šentilj503
22Smode SandiPaloma400
23Moser RobertNK Radlje400
24Jeftić MilanNK Miklavž400
25Založnik AmadejNK Radlje400
26Jurič TimotejNK gostilna Lobnik Slivnica400
27Žnuderl BoštjanNŠ ROHO401
28Hlebec NikoNK AJM Kungota401
29Dedić IsmarNK Miklavž401
30Reich GregorFC VOP Prepolje300
31Hlebec NinoNK AJM Kungota300
32Pevec AljažNK gostilna Lobnik Slivnica300
33Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica300
34Joldić ErminNK Miklavž300
35Alibabić IrnesSlovenj Gradec300
36Kukovec ReneNK Aquasystems Dogoše300
37Ornik GašperNK Miklavž302
38Djemaijli BenjaminNK Zlatoličje302
39Berisha ValmirNK Šentilj200
40Hrast SergejNK AJM Kungota200
41Breznik KlemenNK Jurovski Dol200
42Letonja DanijelNK Aquasystems Dogoše200
43Planer NejcNK Jurovski Dol200
44Sinič JernejNK Jurovski Dol200
45Karničnik MatejNK Radlje200
46Mehmeti AmelNK Zlatoličje200
47Kelc AleksNK Zlatoličje200
48Hadžić AmelNK Zlatoličje200
49Rubhof RokNK Radlje200
50Crnjac TomažNK gostilna Lobnik Slivnica200
51Vočanec TimotejFC VOP Prepolje200
52Weingerl AlenFC VOP Prepolje200
53Vaukman NejcNK Radlje200
54Joldžić SalkoNŠ ROHO201
55Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica201
56Topič OgnjenNK Miklavž100
57Ljubec VitoNK Zlatoličje100
58Ranc JureNK Radlje100
59Bezjak ŽigaPaloma100
60Peša DaliborNK Šentilj100
61Zorec IvanNK AJM Kungota100
62Kolarič FranciNK AJM Kungota100
63Josifovski VasilNK Šentilj100
64Gashi LabinotFC VOP Prepolje100
65Kramberger BorutFC VOP Prepolje100
66Kobler BoštjanNK Šentilj100
67Kejžar ReneŠD BIOSAD Jakob100
68Brus RokNK Šentilj100
69Jager AdrijanNK Jurovski Dol100
70Šteharnik BlažPaloma100
71Beriša FatlumNK Šentilj100
72Dobnik TineNK Zlatoličje100
73Cafuta MihaSlovenj Gradec100
74Bukovec MihaelNK Aquasystems Dogoše100
75Gornik PatrickŠD BIOSAD Jakob100
76Sanjicki AleksandarNŠ ROHO100
77Čapelnik AndrejSlovenj Gradec100
78Arzenšek MatejNK AJM Kungota100
79Mlakar MaticNŠ ROHO100
80Jukić BelminPaloma100
81Tadić DaliborNK gostilna Lobnik Slivnica100
82Petek UrbanNK Jurovski Dol100
83Zemljak SašoNK Radlje100
84Dovečar LukaNK Miklavž100
85Jež NikoNK Aquasystems Dogoše100
86Žajdela RokNŠ ROHO100
87Kneževič SinišaNK AJM Kungota100
88Lovrenčić DanijelNK gostilna Lobnik Slivnica100
89Valentan MatejNK Aquasystems Dogoše100
90Škarica MarinNK Miklavž100
91Križan MatevžŠD BIOSAD Jakob100
92Volmut SimonNK gostilna Lobnik Slivnica100
93Ganzitti DenisNK Šentilj100
94Tavčar SebastjanNK Šentilj100
95Petrič ToneŠD BIOSAD Jakob100
96Škrlec ŽigaŠD BIOSAD Jakob100
97Plesec RokSlovenj Gradec100
98Brezovnik LovroNK Radlje100
99Polšak DejanNŠ ROHO100
100Herga TilenNK gostilna Lobnik Slivnica100
101Škofič RokiNŠ ROHO100
102Rebernik MitjaŠD BIOSAD Jakob100
103Diemat MarkoNŠ ROHO100
104Rose BoštjanŠD BIOSAD Jakob100
105Gomzi AndrejFC VOP Prepolje100
106Dobaja PatrikNK AJM Kungota100
107Bračič DušanŠD BIOSAD Jakob101
108Jurič GoranNK Aquasystems Dogoše110
109Kostajnšek TadejFC VOP Prepolje010
110Valtl JernejSlovenj Gradec010
111Mehmedalija DinoNK Zlatoličje010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure