Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Pipenbaher NejcNK SRojko Dobrovce1402
2Triplat GregaNK Korotan Prevalje1202
3Breg RokNK Starše1001
4Gerečnik SašoNK Starše1003
5Rojht DenisNK Rače900
6Kočar LučoNK Brunšvik900
7Ademovič PrimožNK Duplek900
8Podbrežnik ElvinoNK Rošnja - Loka901
9Radivojevič DarkoNK Peca800
10Dobaj BlažMarles hiše801
11Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator700
12Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik600
13Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik600
14Žigert JašaNK AjDAS Lenart600
15Dobaja MarkoNK Duplek600
16Štrukelj JanMarles hiše601
17Janet OskarNK TAB Akumulator602
18Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik500
19Gajić GoranNK Brunšvik500
20Dvoršak Špehar PrimožNK Rače500
21Gorinšek GorazdŠD Marjeta na Dravskem polju502
22Pintarić DejanNK Starše400
23Obretan MaticNK Peca400
24Hutmajer BoštjanNK TAB Akumulator400
25Kajtazi ImranNK SRojko Dobrovce400
26Godvajs BorutNK Duplek400
27Fortin ŽanNK Peca400
28Marko MitjaNK AjDAS Lenart401
29Budić SinišaNK Rače402
30Ekart NejcNK Brunšvik404
31Brumen MatejNK AjDAS Lenart300
32Mlaker AlešMarles hiše300
33Putrih RokŠD Marjeta na Dravskem polju300
34Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik300
35Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju300
36Krivonog JoštNK Korotan Prevalje300
37Nerat AljošaMarles hiše300
38Lešnik TilenNK Rače300
39Leben DanielNK Rače300
40Lasnik TineNK TAB Akumulator300
41Bajraktaraj AgonisNK SRojko Dobrovce300
42Simonič ŽanNK Rače300
43Valenti SimonNK Duplek300
44Sel AndrejNK Starše300
45Stachel TadejNK SRojko Dobrovce300
46Zgrabič GregorMarles hiše300
47Pečovnik MaticNK Peca302
48Druzovič JaniNK Cerkvenjak303
49Hutinski AlenNK SRojko Dobrovce200
50Miložič JanNK Starše200
51Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
52Hager DejanNK AjDAS Lenart200
53Lupinšek MatjažNK Starše200
54Čuček MihaNK AjDAS Lenart200
55Juraja TimNK TAB Akumulator200
56Simonič BlažNK AjDAS Lenart200
57Kűzma TinNK Korotan Prevalje200
58Habith BoštjanNK Starše200
59Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
60Stavbar GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
61Repotočnik AlešNK TAB Akumulator200
62Klajderič LukaNK Starše200
63Vajzman TadejNK Cerkvenjak200
64Kozlar AndrejNK Korotan Prevalje200
65Krivec JanNK SRojko Dobrovce200
66Kovač BlažNK Korotan Prevalje200
67Berčič AndražMarles hiše200
68Grandošek NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
69Paradiž AndrejNK Rače201
70Pavlin DejviNK Duplek202
71Krajnc RokNK Brunšvik100
72Fras SamoNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
73Crnjac MarioNK Korotan Prevalje100
74Štiher JureNK Rošnja - Loka100
75Harih DavorinNK Rače100
76Dobnik AljažNK Starše100
77Grbec ErminNK Rošnja - Loka100
78Brdnik TomiNK Duplek100
79Lipuš MarčeloNK Rošnja - Loka100
80Zamernik JanNK Korotan Prevalje100
81Marko LukaŠD Marjeta na Dravskem polju100
82Rihtarič DavidNK Duplek100
83Oblonšek NejcNK SRojko Dobrovce100
84Mlakar NejcNK Starše100
85Jelen MitjaNK Cerkvenjak100
86Velkner PrimožNK SRojko Dobrovce100
87Drašak MitjaNK Cerkvenjak100
88Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju100
89Zemljič SimonNK AjDAS Lenart100
90Kobovc RokNK TAB Akumulator100
91Frangež MatjažNK Brunšvik100
92Antolin GregorMarles hiše100
93Vikalo EdmirNK Peca100
94Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
95Lašič NikNK Rače100
96Petek ŽanNK SRojko Dobrovce100
97Roškarič BlažNK Rošnja - Loka100
98Zimet DarioMarles hiše100
99Grilc JaniNK Korotan Prevalje100
100Musić NerminNK Rače100
101Denša MitjaNK TAB Akumulator100
102Belej Rožej NejcNK Peca100
103Kreuh AlešNK Peca100
104Letnik TadejNK Brunšvik100
105Praznik MitjaNK Peca100
106Podrepšek MartinNK Rošnja - Loka100
107Ploj TomiNK AjDAS Lenart100
108Lubej RokNK SRojko Dobrovce100
109Jager AljažNK SRojko Dobrovce100
110Krajnc MatijaNK Starše100
111Grušovnik LovroNK Korotan Prevalje100
112Rat AndrejNK Rošnja - Loka100
113Fekonja BlažNK Peca100
114Petrej MitjaNK Korotan Prevalje100
115Zajc MatijaNK Peca100
116Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
117Jurančič PrimožNK AjDAS Lenart100
118Ičanović AdmirNK Korotan Prevalje100
119Jelić PetarNK Korotan Prevalje100
120Videc GoranNK AjDAS Lenart100
121Isufi ArsimŠD Marjeta na Dravskem polju100
122Trstenjak DenisNK Cerkvenjak100
123Plavšič SinišaNK Brunšvik100
124Bohl JožeNK Brunšvik100
125Pintarič RokNK SRojko Dobrovce100
126Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
127Kirbiš MatejŠD Marjeta na Dravskem polju100
128Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju100
129Rebernik DejanNK Peca100
130Stachel TilenNK SRojko Dobrovce100
131Rojko BorisNK SRojko Dobrovce100
132Vuković OgnjenŠD Marjeta na Dravskem polju100
133Simonič DomenNK Duplek100
134Šantl TimiNK Asfalterstvo Brus Malečnik101
135Arl JanNK TAB Akumulator101
136Isufi BurimNK Duplek101
137Milutinović NikolaNK Brunšvik101
138Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik101
139Nahberger DenisNK Rošnja - Loka110
140Marčeta DejanNK Brunšvik110
141Novoselec SergejNK Duplek010
142Pekmezović MirzaNK Rošnja - Loka010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure