Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Podbrežnik ElvinoNK ROŠNJA - LOKA2105
2Balažič BlažFC VOP PREPOLJE1800
3Roškarič BlažNK ROŠNJA - LOKA1700
4Joldić ErminNK MIKLAVŽ1100
5Gornik PatrickBIOSAD Jakob1101
6Škofič RokiNŠ ROHO1001
7Ornik GašperNK MIKLAVŽ1004
8Grbec ErminNK ROŠNJA - LOKA801
9Reich GregorFC VOP PREPOLJE804
10Krajnc RobiNŠ ROHO700
11Kirbiš DenisFC VOP PREPOLJE700
12Škofič GregorNK MIKLAVŽ700
13Jodl JernejNK MIKLAVŽ701
14Knecht Šilak AlenNK Jurovski Dol701
15Breznik KlemenNK Jurovski Dol600
16Petrič MiroslavBIOSAD Jakob600
17Grozdek AlenŠD Zlatoličje601
18Lunežnik MatejNk Fram601
19Marko LukaNK AJM KUNGOTA500
20Kos TadejNK AJM KUNGOTA500
21Dimc ŽigaNK AJM KUNGOTA500
22Hlebec NikoNK AJM KUNGOTA500
23Stegne JureNk Fram500
24Gradišnik IztokND Slovenj Gradec501
25Drozg FrancBIOSAD Jakob400
26Majer RokNK Jurovski Dol400
27Divjak MitjaNK Jurovski Dol400
28Ploč TomažBIOSAD Jakob401
29Matjašič MaticŠD Zlatoličje420
30Nahberger DenisNK ROŠNJA - LOKA300
31Putrih RokNK AJM KUNGOTA300
32Mlinar DavidNk Fram300
33Panić DejanNŠ ROHO300
34Kramberger BorutFC VOP PREPOLJE300
35Bezjak TimNK AJM KUNGOTA300
36Škrlec ŽigaBIOSAD Jakob300
37Kolarič FranciNK AJM KUNGOTA200
38Libman ReneNk Fram200
39Sernc PeterNk Fram200
40Gashi LabinotFC VOP PREPOLJE200
41Ahman DavidBIOSAD Jakob200
42Lenič NejcFC VOP PREPOLJE200
43Sanjicki AleksandarNŠ ROHO200
44Horvat AlenNK ROŠNJA - LOKA200
45Kokol SašoNk Fram200
46Rat AndrejNK ROŠNJA - LOKA200
47Polc KlemenNK AJM KUNGOTA200
48Podrepšek MartinNK ROŠNJA - LOKA200
49Klasinc ŽanFC VOP PREPOLJE200
50Flakus TadejŠD Zlatoličje200
51Arzenšek MatejNK AJM KUNGOTA200
52Gomzi AndrejFC VOP PREPOLJE200
53Krenker GorazdNK AJM KUNGOTA200
54Geršak NejcNK AJM KUNGOTA202
55Hlebec NinoNK AJM KUNGOTA210
56Štaleker MatevžND Slovenj Gradec100
57Štiher JureNK ROŠNJA - LOKA100
58Gruden IzakNŠ ROHO100
59Šlamberger MarkoNk Fram100
60Majer DomenNK Jurovski Dol100
61Bezjak NejcNŠ ROHO100
62Kegel MarkoFC VOP PREPOLJE100
63Satler MarkoNk Fram100
64Planer NejcNK Jurovski Dol100
65Krajnc RokBIOSAD Jakob100
66Roškar MihaelFC VOP PREPOLJE100
67Dobnik GregorŠD Zlatoličje100
68Hiršman MihaNK MIKLAVŽ100
69Brunšek ŽigaNK AJM KUNGOTA100
70Sinič JernejNK Jurovski Dol100
71Rodošek FlorijanFC VOP PREPOLJE100
72Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol100
73Levstek TomažNŠ ROHO100
74Gašperin MatevžŠD Zlatoličje100
75Rodošek TomažFC VOP PREPOLJE100
76Kacjan TimotejŠD Zlatoličje100
77Geiser MarkoNk Fram100
78Marko TimNK AJM KUNGOTA100
79Kavaš DavidNK ROŠNJA - LOKA100
80Zajc ŽanNk Fram100
81Šmigoc DenisNK MIKLAVŽ100
82Verboten BlažND Slovenj Gradec100
83Zorman PatrikNK Jurovski Dol100
84Petek UrbanNK Jurovski Dol100
85Jerenko TomiŠD Zlatoličje100
86Križan NejcNK Jurovski Dol100
87Leben DanielNk Fram100
88Kneževič SinišaNK AJM KUNGOTA100
89Kelc AleksŠD Zlatoličje100
90Dajčman MihaNK AJM KUNGOTA100
91Škarica MarinNK MIKLAVŽ100
92Škrlec ŽanBIOSAD Jakob100
93Fišer MichelNK ROŠNJA - LOKA100
94Dobnik MaticŠD Zlatoličje100
95Muminović EdinNK MIKLAVŽ100
96Miljančić MatejNK MIKLAVŽ100
97Šev MartinBIOSAD Jakob100
98Slekovec MihaelNK MIKLAVŽ100
99Alibabić IrnesND Slovenj Gradec100
100Siničič AlešNŠ ROHO100
101Pajtler MatejNŠ ROHO100
102Potočnik AmadejND Slovenj Gradec100
103Rebernik MitjaBIOSAD Jakob100
104Brunček DarkoNK Jurovski Dol100
105Vogrin DenisNK Jurovski Dol100
106Lončarič AljažNŠ ROHO100
107Šumak VidNK MIKLAVŽ100
108Kukenberg Triller JanND Slovenj Gradec100
109Ribič GalNK MIKLAVŽ101
110Bračič DušanBIOSAD Jakob101
111Mohorko MihaŠD Zlatoličje110
112Knez GašperND Slovenj Gradec110
113Lešnik MaticBIOSAD Jakob010
114Knuplež AndreasBIOSAD Jakob010
115Mlakar BožoŠD Zlatoličje010
116Šabanovič AmirND Slovenj Gradec010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure