Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Podbrežnik ElvinoNK Rošnja - Loka1003
2Balažič BlažFC VOP PREPOLJE900
3Škofič RokiNŠ ROHO901
4Roškarič BlažNK Rošnja - Loka800
5Grbec ErminNK Rošnja - Loka801
6Knecht Šilak AlenNK Jurovski Dol701
7Krajnc RobiNŠ ROHO600
8Ornik GašperNK MIKLAVŽ602
9Joldić ErminNK MIKLAVŽ500
10Kirbiš DenisFC VOP PREPOLJE500
11Breznik KlemenNK Jurovski Dol500
12Gradišnik IztokND Slovenj Gradec501
13Hlebec NikoNK AJM KUNGOTA400
14Dimc ŽigaNK AJM KUNGOTA400
15Gornik PatrickBIOSAD Jakob401
16Mlinar DavidNk Fram300
17Kramberger BorutFC VOP PREPOLJE300
18Škofič GregorNK MIKLAVŽ300
19Reich GregorFC VOP PREPOLJE301
20Grozdek AlenŠD Zlatoličje200
21Divjak MitjaNK Jurovski Dol200
22Petrič MiroslavBIOSAD Jakob200
23Klasinc ŽanFC VOP PREPOLJE200
24Polc KlemenNK AJM KUNGOTA200
25Majer RokNK Jurovski Dol200
26Krenker GorazdNK AJM KUNGOTA200
27Lenič NejcFC VOP PREPOLJE200
28Jodl JernejNK Rošnja - Loka201
29Geršak NejcNK AJM KUNGOTA202
30Hlebec NinoNK AJM KUNGOTA210
31Matjašič MaticŠD Zlatoličje220
32Štaleker MatevžND Slovenj Gradec100
33Podrepšek MartinNK Rošnja - Loka100
34Horvat AlenNK Rošnja - Loka100
35Hiršman MihaNK MIKLAVŽ100
36Ahman DavidBIOSAD Jakob100
37Siničič AlešNŠ ROHO100
38Jerenko TomiŠD Zlatoličje100
39Potočnik AmadejND Slovenj Gradec100
40Arzenšek MatejNK AJM KUNGOTA100
41Libman ReneNk Fram100
42Štiher JureNK Rošnja - Loka100
43Kavaš DavidNK Rošnja - Loka100
44Gašperin MatevžŠD Zlatoličje100
45Rodošek TomažFC VOP PREPOLJE100
46Škrlec ŽigaBIOSAD Jakob100
47Vogrin DenisNK Jurovski Dol100
48Rat AndrejNK Rošnja - Loka100
49Brunček DarkoNK Jurovski Dol100
50Drozg FrancBIOSAD Jakob100
51Kokol SašoNk Fram100
52Satler MarkoNk Fram100
53Kelc AleksŠD Zlatoličje100
54Zorman PatrikNK Jurovski Dol100
55Lončarič AljažNŠ ROHO100
56Križan NejcNK Jurovski Dol100
57Planer NejcNK Jurovski Dol100
58Sernc PeterNk Fram100
59Gashi LabinotFC VOP PREPOLJE100
60Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol100
61Krajnc RokBIOSAD Jakob100
62Bezjak NejcNŠ ROHO100
63Šumak VidNK MIKLAVŽ100
64Panić DejanNŠ ROHO100
65Kukenberg Triller JanND Slovenj Gradec100
66Dobnik GregorŠD Zlatoličje100
67Šmigoc DenisNK MIKLAVŽ100
68Bračič DušanBIOSAD Jakob101
69Knez GašperND Slovenj Gradec110
70Lešnik MaticBIOSAD Jakob010
71Šabanovič AmirND Slovenj Gradec010
72Knuplež AndreasBIOSAD Jakob010
73Mlakar BožoŠD Zlatoličje010



SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure