Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Dobaj BlažMarles hiše2700
2Bohl JožeNK ZU-VIL Brunšvik1500
3Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica1400
4Gajić GoranNK AquaSystems Dogoše1300
5Sel AndrejNK Starše1200
6Štrukelj JanMarles hiše1201
7Simonič DomenNK Duplek1100
8Kočar LučoNK ZU-VIL Brunšvik1000
9Plavšič SinišaNK ZU-VIL Brunšvik900
10Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik800
11Breg RokNK Starše804
12Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik700
13Košnik SergejNK Cerkvenjak700
14Ternik RenatoNK RADLJE700
15Lasnik TineNK TAB Akumulator700
16Govedič BlažNK Cerkvenjak700
17Lupinšek MatjažNK Starše701
18Hebar GregorNK Cerkvenjak701
19Ademovič PrimožNK Duplek600
20Gerečnik SašoNK Starše600
21Stopajnik SimonNK TAB Akumulator600
22Radivojevič DarkoNK PECA600
23Zajec DenisNK AquaSystems Dogoše600
24Rojht DenisNK Rače601
25Bohak NejcŠD Marjeta na Dravskem polju601
26Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik602
27Sinanović NerminŠD Marjeta na Dravskem polju500
28Dobnik AljažNK Starše500
29Janet OskarNK TAB Akumulator500
30Breznik MatejPaloma500
31Ribič VanjaMarles hiše500
32Dvoršak Špehar PrimožNK Rače500
33Ekart NejcNK ZU-VIL Brunšvik500
34Zgrabič GregorMarles hiše500
35Ornik LukaNK Rače500
36Mlaker AlešMarles hiše400
37Putrih RokNK Duplek400
38Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica400
39Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju400
40Pavlič GašperMarles hiše400
41Pečovnik MaticNK PECA401
42Marinkovič ŽeljkoNK TAB Akumulator402
43Arl JanNK TAB Akumulator403
44Letonja DanijelNK AquaSystems Dogoše403
45Krajnc RokNK Rače300
46Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator300
47Korošak IgorNK RADLJE300
48Mesarič MihaNK Starše300
49Zemljič SimonPaloma300
50Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju300
51Fortin ŽanNK PECA300
52Tkalčič MišelNK AquaSystems Dogoše300
53Štiftar JarošNK PECA300
54Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica300
55Tišma TihomirNK Rače300
56Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik300
57Rajšp ŽanNK gostilna Lobnik Slivnica300
58Bijol AndražNK RADLJE300
59Milutinović NikolaŠD Marjeta na Dravskem polju301
60Ruis UrošNK Asfalterstvo Brus Malečnik301
61Druzovič JaniNK Cerkvenjak301
62Stojanov MilivojPaloma302
63Pernat RokiNK Cerkvenjak303
64Marko TomažŠD Marjeta na Dravskem polju200
65Bezjak ŽigaPaloma200
66Plemeniti KrešimirPaloma200
67Rižnar GorazdNK Cerkvenjak200
68Gajser DavorŠD Marjeta na Dravskem polju200
69Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju200
70Nahberger DenisNK Rače200
71Tomažič UrošNK gostilna Lobnik Slivnica200
72Stamenković SašaPaloma200
73Pleteršek TimotejMarles hiše200
74Levanič SandiNK ZU-VIL Brunšvik200
75Milec MaticNK Starše200
76Vidovič LukaNK Rače200
77Mikl SamoNK AquaSystems Dogoše200
78Jelenc ValentinMarles hiše200
79Vajdl AlenNK PECA200
80Šipek JaniNK TAB Akumulator200
81Repotočnik AlešNK TAB Akumulator200
82Koren TeoNK RADLJE200
83Lašič NikNK Rače200
84Kaučič DanijelNK AquaSystems Dogoše200
85Klajderič LukaNK Starše200
86Dobaj AljažMarles hiše200
87Hozjan NinoNK AquaSystems Dogoše200
88Dobaja MarkoNK Duplek200
89Muharemi ŠefikŠD Marjeta na Dravskem polju200
90Brdnik BoštjanNK PECA200
91Rebernik DejanNK PECA200
92Praznik MitjaNK PECA200
93Leniči Diego ArlindNK RADLJE200
94Vran LukaNK Rače200
95Pavlin DejviNK Duplek201
96Narić AleksanderNK ZU-VIL Brunšvik202
97Herga TilenNK gostilna Lobnik Slivnica202
98Simonič ŽanNK ZU-VIL Brunšvik210
99Jaušovec DanielNK Duplek100
100Grabovac DanielNK PECA100
101Žmavc DamjanNK Cerkvenjak100
102Amšl ŽanPaloma100
103Šepul UrošNK TAB Akumulator100
104Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
105Rihtarič DavidNK Duplek100
106Jelen MitjaNK Cerkvenjak100
107Perko DenisNK ZU-VIL Brunšvik100
108Založnik AmadejNK RADLJE100
109Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju100
110Petrovič KlemenNK Rače100
111Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
112Jamnik RokNK TAB Akumulator100
113Nerat AljošaMarles hiše100
114Gajser GregorŠD Marjeta na Dravskem polju100
115Harih DavorinNK ZU-VIL Brunšvik100
116Mezgec JaniPaloma100
117Begić IbroNK TAB Akumulator100
118Lešnik TilenNK Rače100
119Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
120Žugman AljažPaloma100
121Čirak EnverNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
122Čuček RobiNK Starše100
123Krajcar TilenNK TAB Akumulator100
124Koren MatejŠD Marjeta na Dravskem polju100
125Rodi BojanMarles hiše100
126Budić SinišaNK Rače100
127Pišek IztokNK gostilna Lobnik Slivnica100
128Pevec AljažNK Starše100
129Raztočnik TilenNK PECA100
130Gregorc TadejNK Rače100
131Krajnc MatijaNK Starše100
132Sonjak AnžeNK TAB Akumulator100
133Čeh DarjanNK Cerkvenjak100
134Gajser TilenŠD Marjeta na Dravskem polju100
135Predan LeonNK gostilna Lobnik Slivnica100
136Cegnar ŽanNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
137Novak MarkoMarles hiše100
138Türk ArmandoNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
139Volmut SimonNK gostilna Lobnik Slivnica100
140Jakopović TomažMarles hiše100
141Brancelj TilenPaloma100
142Lenič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
143Denša MitjaNK TAB Akumulator100
144Podvinski NikoNK TAB Akumulator100
145Rošker RenePaloma100
146Fingušt SimonŠD Marjeta na Dravskem polju100
147Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
148Perkovič IgorNK ZU-VIL Brunšvik100
149Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak100
150Godvajs BorutNK Duplek100
151Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju100
152Korbar AlešNK RADLJE100
153Horvat RokŠD Marjeta na Dravskem polju100
154Tomanič JakobNK ZU-VIL Brunšvik101
155Kobal KlemenNK RADLJE101
156Ameršek TadejNK PECA010
157Aliti VedatNK PECA010
158Valentan MatejNK AquaSystems Dogoše010
159Djordjevič DejanNK AquaSystems Dogoše010
160Mihalič BoštjanNK Rače010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure