Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ademovič PrimožNK Duplek1902
Alibabić IrnesSlovenj Gradec2180
Ameršek TadejNK Peca138
Amšl ŽanNK Paloma190
Antolin GregorMarles hiše146
Aplinc NalNK Radlje132
Arl JanNK TAB Akumulator2156
Arzenšek ErikMarles hiše190
Babšek AljažTehnotim Pesnica32701
Babšek TinejMarles hiše190
Babšek ŽanTehnotim Pesnica2164
Bajraktaraj AgonisNK SRojko Dobrovce1902
Bajrektarević FikretNK SRojko Dobrovce155
Baranašić ŽanŠD Marjeta na Dravskem polju190
Barun IvanNK Starše146
Bauman ŽigaNK Jurovski Dol2180
Belej Rožej NejcNK Peca190
Berčič AndražMarles hiše144
Bijol AndražNK Radlje161
Blodnik MartinNK Korotan Prevalje2210
Bohl JožeNK Brunšvik213811
Bokšan JakaNK Vzajemci Fužinar2158
Borko MaticNK TAB Akumulator2114
Borovnik BoštjanNK Korotan Prevalje22101
Boštjan BlažNK TAB Akumulator0
Brdnik TomiNK Duplek190
Breg RokNK Starše144
Brence RokNK Brunšvik1371
Breznik KlemenNK Jurovski Dol217611
Brkić SandiNK Paloma190
Brunček DarkoNK Jurovski Dol2180
Budić SinišaNK Rače159
Cafuta MihaSlovenj Gradec128
Čapelnik AndrejSlovenj Gradec190
Čede MitjaAvto Grubelnik Dravograd215711
Celner KristijanSlovenj Gradec2180
Cikaqi HerolindNK Vzajemci Fužinar2180
Crnjac TomažNK gostilna Lobnik Slivnica190
Čuček DenisNK Cerkvenjak144
Čuček IvoNK Cerkvenjak190
Denša MitjaNK TAB Akumulator2173
Dobaj BlažMarles hiše190
Dobaja MarkoNK Duplek21801
Dobnik AljažNK Starše190
Dobršek AlexMarles hiše0
Dolinšek PatrickNK Paloma190
Drašak MitjaNK Cerkvenjak1901
Drevenšek JanŠD Marjeta na Dravskem polju132
Drozg FrancNK Paloma190
Druzovič JaniNK Cerkvenjak0
Duraković AlenNK Duplek2180
Dvoršak KlemenNK Jurovski Dol0
Dvoršak Špehar PrimožNK Rače171
Ekart NejcNK Brunšvik21801
Farazin UrošNK Jurovski Dol190
Fasvald NikNK Vzajemci Fužinar21362
Ferenčak LeonAvto Grubelnik Dravograd2136
Fideršek NejcPohorje2180
Flajsinger AndrejNK Rošnja - Loka1901
Fras SamoNK Asfalterstvo Brus Malečnik181
Fridrih AndražPohorje21362
Gagović ŽivanNK gostilna Lobnik Slivnica190
Gajić GoranNK Brunšvik2812
Gajić NemanjaNK Vzajemci Fužinar122
Gajser TilenNK Asfalterstvo Brus Malečnik144
Gašparić BenjaminNK gostilna Lobnik Slivnica146
Gašparić ZvonimirNK gostilna Lobnik Slivnica190
Gerečnik SašoNK Starše190
Gluhovič AljošaAvto Grubelnik Dravograd2152
Glušič ReneTehnotim Pesnica190
Gmajnar GašperNK TAB Akumulator211
Godvajs BorutNK Duplek2180
Goljat ŽigaTehnotim Pesnica211331
Golob MitjaNK Rošnja - Loka190
Gorinšek GorazdŠD Marjeta na Dravskem polju127
Gorjup TadejTehnotim Pesnica3180
Gostenčnik StanislavAvto Grubelnik Dravograd0
Gracej AljošaSlovenj Gradec135
Grbec ErminNK Rošnja - Loka190
Gregelj MarkoNK TAB Akumulator21801
Gregelj MihaNK TAB Akumulator2180
Gregorc TadejNK Rače1461
Grilc JaniNK Korotan Prevalje22101
Grnjak MarcelNK Korotan Prevalje247
Grudnik MihaSlovenj Gradec0
Grušovnik LovroNK Korotan Prevalje21151
Habith BoštjanNK Starše190
Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik144
Haler JernejNK Starše130
Halilović DenisNK Vzajemci Fužinar1361
Harih DavorinNK Rače190
Heržič Tilen JoshuaPohorje21802
Holcman BoštjanPohorje190
Horvat LukaTehnotim Pesnica32241
Horvat MitjaNK Rošnja - Loka1901
Hovnik OžbejAvto Grubelnik Dravograd128
Hudin MatejNK Radlje1901
Hutinski AlenNK SRojko Dobrovce22101
Hutmajer BoštjanNK TAB Akumulator190
Hutmajer ŽigaNK TAB Akumulator18811
Ičanović AdmirNK Korotan Prevalje2113
Isufi BurimNK Duplek117
Ivkič DominikNK Vzajemci Fužinar21441
Jagarinec NikNK SRojko Dobrovce190
Jager AdrijanNK Jurovski Dol190
Jager AljažNK SRojko Dobrovce1120
Jagodič NikoMarles hiše1851
Janc LukaNK Starše190
Janet OskarNK TAB Akumulator2180
Janžič GregorNK gostilna Lobnik Slivnica144
Javornik DavidNK Radlje146
Javornik LukaNK Starše146
Javornik TilenNK TAB Akumulator12
Jelić PetarNK Korotan Prevalje2202
Jukić BelminNK Asfalterstvo Brus Malečnik129
Juraja TimNK TAB Akumulator190
Kajtazi ImranNK SRojko Dobrovce2158
Kalič NickNK Asfalterstvo Brus Malečnik1901
Kanduč PrimožAvto Grubelnik Dravograd0
Karničnik MatejNK Radlje158
Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju1901
Kirbiš AljošaŠD Marjeta na Dravskem polju190
Kiselak DavidNK Korotan Prevalje285
Kitek NaceAvto Grubelnik Dravograd2180
Klobasa AljažNK Cerkvenjak144
Knez GašperSlovenj Gradec2147
Knez KristijanNK Duplek190
Knez UrbanNK Vzajemci Fužinar21261
Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol1901
Kobal KlemenNK Radlje190
Kobovc RokNK TAB Akumulator21701
Kočar LučoNK Brunšvik218041
Kocbek MarioNK Cerkvenjak190
Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik146
Kogelnik LukaNK Peca190
Kogelnik PeterAvto Grubelnik Dravograd116
Kokolj DomenTehnotim Pesnica32041
Kolar AndražNK Vzajemci Fužinar0
Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju163
Kolar TilenSlovenj Gradec190
Kompan JakaNK Peca1901
Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik190
Končnik DavidAvto Grubelnik Dravograd190
Konečnik RokSlovenj Gradec247
Koren MatejŠD Marjeta na Dravskem polju0
Koren MaticNK Rače190
Korošak IgorNK Radlje1901
Korošec JordanNK Vzajemci Fužinar2180
Korošec KevinNK SRojko Dobrovce13
Košnik SergejNK Cerkvenjak190
Kovač BlažNK Korotan Prevalje168
Kovač KanNK Vzajemci Fužinar154
Kovačić DenisNK Korotan Prevalje190
Kovačič NejcNK Rače166
Koziker TimiNK Radlje0
Kozlar AndrejNK Korotan Prevalje2210
Krajnc DavidAvto Grubelnik Dravograd2164
Krajnc DejanNK Paloma190
Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik161
Krajnc MatijaNK Starše130
Krajnc RokNK Brunšvik21801
Krautič AljažNK Jurovski Dol113
Krel AlešPohorje2126
Krepek SimonNK Duplek21801
Kreuh AlešNK Peca190
Krivonog JoštNK Korotan Prevalje2177
Križan NejcNK Jurovski Dol2180
Kukić DejanNK Vzajemci Fužinar0
Kurnik DamijanNK Jurovski Dol190
Kűzma TinNK Korotan Prevalje1641
Lah ŽanNK Rače131
Lah ŽigaNK Asfalterstvo Brus Malečnik0
Lašič NikNK Rače144
Lasnik TineNK TAB Akumulator0
Laznik MaticNK Radlje129
Lenart TadejNK Rače146
Leskovar MaticNK gostilna Lobnik Slivnica190
Lešnik TilenNK Rače1901
Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik190
Letnik TadejNK Brunšvik2180
Levanič SandiNK Brunšvik144
Lihteneger Vidmajer JonNK Korotan Prevalje2156
Lipuš MarčeloNK Rošnja - Loka190
Lobenwein UrošNK Duplek164
Lončarič TilenNK Brunšvik190
Lopatni DejanNK Korotan Prevalje0
Lorenčič RokNK Cerkvenjak146
Lovrenčić DanijelNK gostilna Lobnik Slivnica1901
Lubej RokNK SRojko Dobrovce1120
Lukič SašoNK Duplek2180
Lunežnik MatejNK Rače190
Lupinšek MatjažNK Starše160
Maček AnžejPohorje21341
Majer DomenNK Jurovski Dol2136
Majer RokNK Jurovski Dol21801
Mali TimSlovenj Gradec2180
Marčeta DejanNK Brunšvik2180
Marčič TilenNK Vzajemci Fužinar190
Marhold ŽanTehnotim Pesnica31792
Marko TimŠD Marjeta na Dravskem polju190
Medved ŽanNK Vzajemci Fužinar2884
Mesarič MihaNK Starše160
Meško MarselNK gostilna Lobnik Slivnica146
Mezgec JaniNK Paloma153
Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik19
Milutinović NikolaNK Brunšvik1902
Mlačnik JureSlovenj Gradec2152
Mlakar JanNK Brunšvik153
Mlakar NejcNK Starše190
Moravac RankoNK Vzajemci Fužinar190
Moser RobertNK Radlje161
Mravljak ŽigaNK Radlje190
Mulec MaticTehnotim Pesnica290
Muster ŽanTehnotim Pesnica281
Nahberger DenisNK Rošnja - Loka190
Nakič IgorSlovenj Gradec21401
Nedeljko TilenNK Cerkvenjak190
Nemec DejanPohorje2113
Nerat AljošaMarles hiše190
Novak DarjanNK Paloma133
Novak MarkoMarles hiše146
Novoselec SergejNK Duplek2180
Oblonšek NejcNK SRojko Dobrovce132
Ogrizek PavelNK Rače119
Ornik LukaNK Rače144
Ovčar GregorSlovenj Gradec1901
Paradiž AndražNK Vzajemci Fužinar254
Pasterk ČrtNK Radlje129
Pavlić TinNK Vzajemci Fužinar190
Pavlin DejviNK Duplek216341
Pečečnik SergejPohorje2471
Pečnik DomenSlovenj Gradec2180
Pečnik NejcAvto Grubelnik Dravograd21802
Pečovnik JanNK Korotan Prevalje152
Pečovnik NejcPohorje2180
Pehan AlenNK Paloma190
Pekmezović MirzaNK Rošnja - Loka0
Pepelnik JurePohorje1901
Perkovič GorazdNK Duplek2134
Perkovič IgorNK Brunšvik190
Pešl AnžeAvto Grubelnik Dravograd2134
Pešl GregorTehnotim Pesnica2134
Petek UrbanNK Jurovski Dol2134
Petek ŽanNK SRojko Dobrovce2210
Petelin Rožman JakobNK Jurovski Dol12
Petrej MitjaNK Korotan Prevalje186
Pevec AljažNK gostilna Lobnik Slivnica144
Pihler MaticTehnotim Pesnica2491
Pilih AndrejTehnotim Pesnica32701
Pipenbaher NejcNK SRojko Dobrovce2210
Pipuš MaticNK Vzajemci Fužinar21281
Pivec RokNK SRojko Dobrovce190
Planer NejcNK Jurovski Dol190
Planinšek MaticTehnotim Pesnica327011
Plazovnik ŽigaPohorje144
Plemeniti KrešimirNK SRojko Dobrovce152
Pljava DemNK Vzajemci Fužinar292
Ploj TilenNK SRojko Dobrovce1120
Podrepšek MartinNK Rošnja - Loka190
Podvinski NikoNK Korotan Prevalje0
Polh UrošTehnotim Pesnica146
Poljanec DenisPohorje21191
Poljanec UrošNK Vzajemci Fužinar190
Potočnik MatjažNK SRojko Dobrovce2210
Praper JakaNK TAB Akumulator2180
Prelogar JureNK TAB Akumulator120
Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju115
Pristovnik JureNK gostilna Lobnik Slivnica190
Puklavec MihaŠD Marjeta na Dravskem polju190
Pušnik MatjažŠD Marjeta na Dravskem polju0
Putrih RokŠD Marjeta na Dravskem polju1751
Račnik JakaAvto Grubelnik Dravograd134
Radivojevič DarkoNK Peca190
Ranc JureNK Radlje1441
Rat AndrejNK Rošnja - Loka190
Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica1901
Razgoršek JanAvto Grubelnik Dravograd260
Raztočnik TilenNK Peca190
Rebernik ŽanNK Cerkvenjak146
Repa MatevžPohorje21801
Repa MaticNK Jurovski Dol0
Repnik TilenNK Korotan Prevalje11
Repotočnik AlešNK TAB Akumulator21141
Ribič VanjaMarles hiše190
Rihtarič DavidNK Duplek146
Rober NejcNK Vzajemci Fužinar152
Robnik AlešMarles hiše1441
Robnik MarcelNK Rošnja - Loka160
Rodi BojanMarles hiše146
Rogina DavorAvto Grubelnik Dravograd21431
Rojko BorisNK SRojko Dobrovce11201
Rojko PrimožNK gostilna Lobnik Slivnica190
Rokavec Mika MarioNK Vzajemci Fužinar2802
Roškar RomanNK Paloma190
Roškarič BlažNK Rošnja - Loka190
Roškarič MaksNK SRojko Dobrovce0
Rožej ŽigaAvto Grubelnik Dravograd2151
Rubhof RokNK Radlje144
Sagadin SamoNK Starše190
Šantl TimiNK Asfalterstvo Brus Malečnik190
Sasaki YutoNK Vzajemci Fužinar1461
Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik146
Šećerović AmerAvto Grubelnik Dravograd1901
Sedminek TomažNK Starše190
Šegula JureTehnotim Pesnica190
Senekovič RokTehnotim Pesnica246
Šepul KlemenNK Peca190
Šepul UrošNK TAB Akumulator146
Šerbinek MarkoNK Paloma137
Šerc ValentinNK Duplek190
Simonič DomenNK Duplek0
Simonič ŽanNK Rače190
Sinič JernejNK Jurovski Dol2178
Šipek GregorNK Rače0
Šipek JaniNK TAB Akumulator190
Šisernik DavidSlovenj Gradec2123
Škerget KristianNK Jurovski Dol2167
Skodič RokNK Starše144
Škufca AlanNK Korotan Prevalje259
Šlamberger MarkoNK Brunšvik21801
Slavič NejcMarles hiše144
Šlebinger MatejNK Brunšvik190
Smodej ŽanTehnotim Pesnica2901
Smrtnik TomažAvto Grubelnik Dravograd156
Šnofl DavorinNK Jurovski Dol0
Softić ArminNK TAB Akumulator110
Solatnik PrimožNK Rošnja - Loka130
Španinger TadejNK SRojko Dobrovce0
Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju1901
Sredenšek JanPohorje14411
Stachel TadejNK SRojko Dobrovce2152
Stachel TilenNK SRojko Dobrovce2210
Stajnko BlažPohorje21572
Štaleker MatevžSlovenj Gradec2581
Stavbar GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik1901
Sternad PeterPohorje2106
Štiher JureNK Rošnja - Loka118
Stojanov MilivojNK Paloma190
Štrukelj JanMarles hiše190
Tomanič JakobNK Brunšvik299
Tomažič UrošNK gostilna Lobnik Slivnica144
Trantura JureNK Rače1901
Tršavec AnžeNK Asfalterstvo Brus Malečnik190
Tubić DenisNK Vzajemci Fužinar1441
Türk ArmandoNK Brunšvik0
Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik144
Ules JakobNK Rošnja - Loka172
Uranc LukaAvto Grubelnik Dravograd129
Vajdl AlenNK Peca190
Vajnhandl VidTehnotim Pesnica2921
Valtl JernejSlovenj Gradec190
Vaukman GregaNK Radlje146
Vaukman NejcNK Radlje190
Vele UrhNK gostilna Lobnik Slivnica1461
Velički LukaNK Paloma157
Velkner PrimožNK SRojko Dobrovce158
Verdel ŽigaNK Peca190
Verle LukaNK Paloma0
Vetrih KristjanNK Duplek126
Vezjak KlemenNK Brunšvik146
Vidovič LukaNK Rače124
Vidovič Reich BlažNK Rače0
Vidovšek AljažAvto Grubelnik Dravograd2180
Vikalo EdmirNK Peca152
Visočnik AlenMarles hiše0
Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik146
Vohl BoštjanNK Duplek1901
Vršič GabrielNK Cerkvenjak190
Vršič SamoNK Cerkvenjak1901
Vuković OgnjenŠD Marjeta na Dravskem polju1902
Žagar VojkoŠD Marjeta na Dravskem polju158
Zagoršak MihaTehnotim Pesnica2180
Zajc MatijaNK Peca190
Zamernik JanNK Korotan Prevalje2156
Zamernik VasjaSlovenj Gradec165
Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator1861
Zavolovšek MatevžSlovenj Gradec21051
Zemljak SašoNK Radlje1901
Zgrabič GregorMarles hiše1441
Zimet DarioMarles hiše146
Žižmond KlemenPohorje1541
Žmavc DamjanNK Cerkvenjak190
Žmavc DejanNK Cerkvenjak190
Zrnec DavorinNK Jurovski Dol14
Žugman AljažNK Paloma190
Žunec LukaTehnotim Pesnica3108
Žunkovič DomenŠD Marjeta na Dravskem polju1901






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure