Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ahman DavidŠD BIOSAD Jakob7374
Aleksovski DenisNK Šentilj107894
Alibabić IrnesSlovenj Gradec944331
Amšl ŽanPaloma7534
Aplinc NalNK Radlje4210
Arnejčič MaticFC VOP Prepolje2571
Arzenšek MatejNK AJM Kungota1067013
Auda AndrejNK gostilna Lobnik Slivnica190
Avduli EnisNK Zlatoličje125
Babič GregorNK Aquasystems Dogoše1195371
Balažič BlažFC VOP Prepolje980781
Bašić MarkNK Miklavž14
Bauman ŽigaNK Jurovski Dol121052
Beranič MatejFC VOP Prepolje1078711
Beriša AfrodinNK Zlatoličje0
Beriša FatlumNK Šentilj1191512
Berisha ValmirNK Šentilj119792
Bezjak AlešNK Aquasystems Dogoše2911
Bezjak NejcNŠ ROHO93461
Bezjak TimNK AJM Kungota65402
Bezjak ŽigaPaloma8606132
Bijol AndražNK Radlje1192971
Bombek GregorNK Aquasystems Dogoše72122
Bračič DušanŠD BIOSAD Jakob1090011
Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica10900101
Breznik KlemenNK Jurovski Dol976225
Brezovnik LovroNK Radlje101831
Brkić SandiPaloma12100462
Brunček DarkoNK Jurovski Dol1210802
Brunšek ŽigaNK AJM Kungota31031
Brus RokNK Šentilj31291
Bukovec MihaelNK Aquasystems Dogoše717911
Buser Žak PascalNK AJM Kungota4104
Cafuta MihaSlovenj Gradec118791
Cafuta TadejNK Jurovski Dol128
Čapelnik AndrejSlovenj Gradec119291
Celner KristijanSlovenj Gradec8720
Cmrečnjak ŽanNK Miklavž1185072
Črnčec UrošNK Jurovski Dol10900
Črnčič BojanŠD BIOSAD Jakob5388
Črnčič BoštjanNK AJM Kungota21801
Crnjac TomažNK gostilna Lobnik Slivnica1198221
Črnko BoštjanŠD BIOSAD Jakob2180
Danilović NikolaNŠ ROHO0
Dedič DejanNK Miklavž1901
Dedić IsmarNK Miklavž760241
Demirović TadejNK Zlatoličje130
Diemat MarkoNŠ ROHO1090013
Dimc ŽigaNK AJM Kungota85991
Divjak PeterNŠ ROHO11783124
Djemaijli BenjaminNK Zlatoličje97513
Dobaja PatrikNK AJM Kungota63011
Dobnik AlenNK Zlatoličje11975
Dobnik GregorNK Zlatoličje75801
Dobnik MaticNK Zlatoličje116291
Dobnik TineNK Zlatoličje53601
Dolinšek PatrickPaloma98103
Donko PeterNK Zlatoličje116683
Dovečar LukaNK Miklavž1891
Drevenšek DomenFC VOP Prepolje3166
Drezgič ŽigaSlovenj Gradec16
Drozg FrancPaloma97811
Dvoršak KlemenNK Jurovski Dol379
Dvoršak ŽigaFC VOP Prepolje4249
Džemaili ErsanNK Zlatoličje117651
Džemaili EsatNK Zlatoličje74294
Farazin UrošNK Jurovski Dol53671
Ferk KevinNK Šentilj7107
Fišer DavidNK Jurovski Dol0
Fras SimonŠD BIOSAD Jakob95951
Gagović ŽivanNK gostilna Lobnik Slivnica10900
Gajser TadejNK Jurovski Dol6250
Ganzitti DenisNK Šentilj2601
Gashi LabinotFC VOP Prepolje218011
Gašparić BenjaminNK gostilna Lobnik Slivnica0
Gašparić ZvonimirNK gostilna Lobnik Slivnica658
Geršak NejcNK AJM Kungota64192
Glavak AndrejSlovenj Gradec253
Glavak MatejSlovenj Gradec85571
Gomzi AndrejFC VOP Prepolje324511
Gornik PatrickŠD BIOSAD Jakob853111
Graber MarselNK AJM Kungota129561
Grudnik MihaSlovenj Gradec118
Hadžić AmelNK Zlatoličje84782
Hankić AmirNŠ ROHO105361
Hauc LukaPaloma115
Hauc MarcelNK Šentilj108232
Hauptman JanŠD BIOSAD Jakob3106
Herga TilenNK gostilna Lobnik Slivnica61451
Hiršman MihaNK Miklavž472
Hlebec NikoNK AJM Kungota757841
Hlebec NinoNK AJM Kungota64113
Hojski MatejFC VOP Prepolje32701
Horvat MatejŠD BIOSAD Jakob2180
Hozjan NinoNK Aquasystems Dogoše85605
Hrast DomenNK AJM Kungota212
Hrast SergejNK AJM Kungota52932
Hudin MatejNK Radlje119563
Ismailji EnisPaloma6212
Jager AdrijanNK Jurovski Dol866311
Jakopović TomažNK Šentilj105552
Jambrović JosipNK Miklavž190
Janžek LukaNK Šentilj84571
Jarc DavidNŠ ROHO329
Jarc RokŠD BIOSAD Jakob10843
Javornik DavidNK Radlje31151
Jeftić MilanNK Miklavž52884
Jergović LukaNŠ ROHO299
Jerinić LjubinkoNŠ ROHO190
Jež NikoNK Aquasystems Dogoše958811
Jodl JernejNK Miklavž1081162
Joldić ErminNK Miklavž1196631
Joldžić SalkoNŠ ROHO8703241
Josifovski VasilNK Šentilj2116111
Jukić BelminPaloma1071111
Juraja MitjaSlovenj Gradec3218
Jurič GoranNK Aquasystems Dogoše1194413
Jurič TimotejNK gostilna Lobnik Slivnica11853411
Kac TadejNK Zlatoličje11975
Kacjan TimotejNK Zlatoličje95372
Kadiš JureSlovenj Gradec472
Karničnik MatejNK Radlje95862
Kaučič DanijelNK Aquasystems Dogoše119906
Kaučič MarjanŠD BIOSAD Jakob53172
Kečanović NedžadNK Miklavž42032
Kejžar ReneŠD BIOSAD Jakob7411131
Kelc AleksNK Zlatoličje43452
Kerhe TimiNK Miklavž31371
Kirbiš AljošaFC VOP Prepolje108811
Klasinc ŽanFC VOP Prepolje113713
Knez GašperSlovenj Gradec967253
Kneževič SinišaNK AJM Kungota108801
Knuplež AndreasŠD BIOSAD Jakob8554
Knuplež JernejNŠ ROHO427
Knuplež KlemenNK AJM Kungota0
Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol108201
Kobal KlemenNK Radlje1210701
Kobler BoštjanNK Šentilj850116
Kokalj RokSlovenj Gradec1190911
Kolar TilenSlovenj Gradec241
Kolarič FranciNK AJM Kungota1090013
Kolmanič BlažNK AJM Kungota121080
Konečnik RokSlovenj Gradec7355
Korošak IgorNK Radlje12103471
Kos TadejNK AJM Kungota1177081
Kostajnšek TadejFC VOP Prepolje1210061
Kovač AdmirNK Zlatoličje0
Kovačevič NikNK Miklavž0
Kovačič ŽigaNŠ ROHO15
Koziker TimiNK Radlje231
Krajnc DejanPaloma4348
Krajnc DenisNK Aquasystems Dogoše105161
Krajnc RobiNŠ ROHO97875
Kramberger BorutFC VOP Prepolje1192116
Kramberger DejanNK Aquasystems Dogoše14
Krapše TimNK Šentilj0
Krasniqi AltinNK Šentilj12107791
Krautič AljažNK Jurovski Dol10219
Kristl TomažNK Šentilj3105
Krivec BoštjanFC VOP Prepolje51871
Križan MatevžŠD BIOSAD Jakob750611
Križan NejcNK Jurovski Dol129491
Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica945531
Kukovec ReneNK Aquasystems Dogoše1286633
Kurbus KristjanFC VOP Prepolje4345
Kuri KlemenNK Miklavž250
Kurnik DamijanNK Jurovski Dol186
Lampreht AlešNK AJM Kungota1210801
Lazić DavidNK Aquasystems Dogoše119411
Leskovar DavidNŠ ROHO62321
Leskovar MaticNK gostilna Lobnik Slivnica6485
Lešnik MaticŠD BIOSAD Jakob335
Letonja DanijelNK Aquasystems Dogoše1199024
Ljubec VitoNK Zlatoličje53131
Lončarič AljažNŠ ROHO116681
Lošić ŽanNK Šentilj8157
Lovrenčić DanijelNK gostilna Lobnik Slivnica1083013
Lukovnjak MaticNK Zlatoličje9795
Macura ReneNK Aquasystems Dogoše190
Maher SergejPaloma0
Majer DomenNK Jurovski Dol128511
Majer RokNK Jurovski Dol121080112
Mali TimSlovenj Gradec87132
Mamić EmirSlovenj Gradec367
Marković AljošaNK Šentilj181
Marsel AndrejNK AJM Kungota0
Matjašič MaticFC VOP Prepolje108392
Mehmedalija DinoNK Zlatoličje41281
Mehmeti AmelNK Zlatoličje1088521
Mehmeti ErvinNK Zlatoličje6245
Mesiček RobinNŠ ROHO6531
Meško MarselNK gostilna Lobnik Slivnica754
Mezgec JaniPaloma105861
Mikl MitjaNK Aquasystems Dogoše6417
Mikl SamoNK Aquasystems Dogoše175
Milašinovič UrošNK Miklavž11990
Miljančić MatejNK Miklavž73902
Mišak ŽigaNK AJM Kungota4120
Mlačnik JureSlovenj Gradec12918
Mlakar DavidNK Zlatoličje0
Mlakar JernejSlovenj Gradec542411
Mlakar MaticNŠ ROHO864711
Mlinar DavidNŠ ROHO74661
Mohorko MihaNK Zlatoličje41092
Morina FjoralbNK Šentilj129673
Moser RobertNK Radlje1189843
Mravljak ŽigaNK Radlje0
Muhič SimonNK AJM Kungota87201
Nakič IgorSlovenj Gradec9797
Novak RokNK Zlatoličje96962
Novak TomislavNK Jurovski Dol113
Novak Potisk TomažNK Šentilj135
Ornik GašperNK Miklavž952334
Ovčar GregorSlovenj Gradec1089861
Pajtler MatejNŠ ROHO119013
Panić DejanNŠ ROHO0
Partlič GorazdNK Aquasystems Dogoše31491
Paskolo Mlasko ReneNK AJM Kungota9242
Pečnik DomenSlovenj Gradec64961
Pehan AlenPaloma76032
Peša DaliborNK Šentilj12104511
Peša GoranNK Šentilj95285
Pešl PrimožŠD BIOSAD Jakob3159
Petek MarkoNK Šentilj6492
Petek UrbanNK Jurovski Dol734911
Petelin Rožman JakobNK Jurovski Dol473
Petrič ToneŠD BIOSAD Jakob114311
Pevec AljažNK gostilna Lobnik Slivnica94153
Pinter ZoranNK Šentilj362
Pirc MihaŠD BIOSAD Jakob190
Pišek IztokNK gostilna Lobnik Slivnica119863
Planer NejcNK Jurovski Dol121061231
Plesec RokSlovenj Gradec5831
Pliberšek JanNK AJM Kungota105811
Ploč TomažŠD BIOSAD Jakob107326
Polšak DejanNŠ ROHO73341
Polšak ŽigaNŠ ROHO7286
Pristovnik JureNK gostilna Lobnik Slivnica8545
Pukšič AljošaFC VOP Prepolje2118
Pušnik AlešNK Zlatoličje17
Putora DaniloNK Miklavž107421
Rajšp ŽanNK gostilna Lobnik Slivnica11868145
Ranc JureNK Radlje1160614
Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica1198221
Rebernik MitjaŠD BIOSAD Jakob1080513
Reich GregorFC VOP Prepolje979531
Reisman MihaelNK Šentilj18
Rep LukaNK Miklavž0
Repa MaticNK Jurovski Dol0
Ribič GalNK Miklavž10900
Rodošek FlorijanFC VOP Prepolje338
Rojko GoranŠD BIOSAD Jakob190
Rojko PrimožNK gostilna Lobnik Slivnica109002
Rojs ŽigaNK AJM Kungota456
Rose BoštjanŠD BIOSAD Jakob1901
Roškar MihaelFC VOP Prepolje6250
Roškar RomanPaloma74881
Roškar ŽanPaloma214
Rošker RenePaloma1081221
Rubhof RokNK Radlje118552
Sanjicki AleksandarNŠ ROHO1199011
Senčar TomažNK Miklavž10759
Šerbinek MarkoPaloma72392
Šev MartinŠD BIOSAD Jakob128871
Sinič JernejNK Jurovski Dol96362
Siničič AlešNŠ ROHO86851
Šipek DanijelPaloma75921
Šisernik DavidSlovenj Gradec64501
Škarica MarinNK Miklavž744312
Škerget KristianNK Jurovski Dol64041
Škofič GregorNK Miklavž96928
Škofič RokiNŠ ROHO32601
Škrlec ŽanŠD BIOSAD Jakob121022
Škrlec ŽigaŠD BIOSAD Jakob1210801
Slekovec MihaelNK Miklavž13
Smode SandiPaloma12102942
Spahić SenadNK Miklavž13
Šrok MatejFC VOP Prepolje162
Štaleker MatevžSlovenj Gradec375
Stamenković SašaPaloma271
Stančič JernejNK Aquasystems Dogoše113
Šteharnik BlažPaloma63341
Stojanov MilivojPaloma119185
Strašek DavidNK gostilna Lobnik Slivnica214
Štrumpfl ErvinŠD BIOSAD Jakob42922
Stubičar DamijanFC VOP Prepolje5362
Sulcer GregorNK Jurovski Dol0
Šumak VidNK Miklavž9701
Tadić DaliborNK gostilna Lobnik Slivnica94181
Tavčar SebastjanNK Šentilj626011
Tišma TihomirNK Šentilj95112
Tkalčič MišelNK Aquasystems Dogoše86574
Tomažič UrošNK gostilna Lobnik Slivnica118
Topič OgnjenNK Miklavž2131
Toplak RokNK Miklavž0
Tratnjek KlemenNK Aquasystems Dogoše116772
Trstenjak MitjaNK gostilna Lobnik Slivnica10352
Valdhuber AdamNK AJM Kungota3961
Valentan MatejNK Aquasystems Dogoše1183212
Valtl JernejSlovenj Gradec9800
Vaukman GregaNK Radlje956911
Vaukman NejcNK Radlje107222
Velički LukaPaloma4123
Vergles SimonNK Radlje121080
Verle LukaPaloma150
Visenjak ŽanNK Miklavž74792
Vočanec TimotejFC VOP Prepolje76302
Volmut SimonNK gostilna Lobnik Slivnica126311
Vravnik AnžeSlovenj Gradec2134
Vučak MihaFC VOP Prepolje1081521
Vučko DejanNK Radlje139
Weingerl AlenFC VOP Prepolje8659241
Žajdela RokNŠ ROHO969412
Zajec DenisNK Aquasystems Dogoše12105381
Založnik AmadejNK Radlje118644
Zamernik VasjaSlovenj Gradec190
Zaradija TomoFC VOP Prepolje95512
Zavolovšek MatevžSlovenj Gradec0
Zemljak SašoNK Radlje12106513
Zemljič MiranNK Šentilj11990
Zimet AndražNK Zlatoličje0
Zirnstein DenisNK Aquasystems Dogoše336
Žnuderl AlenNK AJM Kungota110
Žnuderl BoštjanNŠ ROHO108664
Zobovič ZoranNK Aquasystems Dogoše0
Zorec IvanNK AJM Kungota31641
Zorjan MatejŠD BIOSAD Jakob3861
Zrnec DavorinNK Jurovski Dol6141
Zrnko PatrikŠD BIOSAD Jakob190
Žugman AljažPaloma10900
Žurman AlešNK Šentilj255
Đaković NenadNK Šentilj1601






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure