Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ademovič PrimožNK Duplek22168787
Aleksovski DenisNK gostilna Lobnik Slivnica1510312
Aliti VedatNK PECA2941
Ameršek TadejNK PECA171486151
Amšl ŽanPaloma24158211
Arl JanNK TAB Akumulator25157454
Arzenšek ErikMarles hiše5450
Atanasovski RobertNK PECA5443
Auda AndrejNK gostilna Lobnik Slivnica6540
Babič GregorNK AquaSystems Dogoše106321
Babšek TinejMarles hiše1913507
Baranašić ŽanŠD Marjeta na Dravskem polju199922
Barun IvanNK Starše2215334
Barun MarkoNK Starše168501
Begić IbroNK TAB Akumulator1769111
Berisha ValmirNK AquaSystems Dogoše2519624
Bezjak AleksanderNK Rače21021
Bezjak AlešNK AquaSystems Dogoše135182
Bezjak ŽigaPaloma24210036
Bijol AndražNK RADLJE25156052
Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik19161077
Bohak NejcŠD Marjeta na Dravskem polju18144993
Bohl JožeNK ZU-VIL Brunšvik262311204
Bojanič JakaNK Cerkvenjak0
Bombek GregorNK AquaSystems Dogoše0
Boštjan BlažNK TAB Akumulator2118901
Braček PeterNK Cerkvenjak466
Bračič MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik373
Bračko MihaNK ZU-VIL Brunšvik107244
Brancelj TilenPaloma5871
Bratušek MihaMarles hiše1816204
Brdnik BoštjanNK PECA231979271
Brdnik TomiNK Duplek1411692
Breg RokNK Starše24186797
Brence RokNK Asfalterstvo Brus Malečnik179
Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica242076192
Breznik MatejPaloma232007541
Brezovnik LovroNK RADLJE787
Brkić SandiPaloma103741
Brodar DejanNK ZU-VIL Brunšvik2180
Budić SinišaNK Rače1178741
Bukovec DejanŠD Marjeta na Dravskem polju228
Čavnik ŽigaNK PECA1714494
Cegnar ŽanNK Asfalterstvo Brus Malečnik4531
Čeh DarjanNK Cerkvenjak14101153
Cesar TimotejNK TAB Akumulator763
Ciglar RokNK gostilna Lobnik Slivnica119801
Čirak EnverNK Asfalterstvo Brus Malečnik191688542
Crnjac TomažNK gostilna Lobnik Slivnica1512091
Čuček DenisNK Cerkvenjak115132
Čuček RobiŠD Starše74261
Cvar AljažNK RADLJE542
Dajčman PeterŠD Marjeta na Dravskem polju6415
Damiš GregaNK Duplek210
Denša MitjaNK TAB Akumulator25205011
Diemat MarkoNK Duplek23190311
Djordjevič DejanNK AquaSystems Dogoše9674
Dobaj AljažMarles hiše24174224
Dobaj BlažMarles hiše251983354
Dobaja MarkoNK Duplek21172947
Dobnik AljažNK Starše24198984
Dolinšek PatrickPaloma1916355
Drašak MitjaNK Cerkvenjak871013
Drevenšek JanŠD Marjeta na Dravskem polju6494
Drobnjak SavoNK AquaSystems Dogoše4360
Druzovič JaniNK Cerkvenjak18131643
Duraković AlenNK Duplek18138851
Dvoršak Špehar PrimožNK Rače25216684
Ekart NejcNK ZU-VIL Brunšvik20173752
Fanedl StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik2801
Fehrič IsakŠD Marjeta na Dravskem polju190
Fingušt SimonŠD Marjeta na Dravskem polju123862
Firbas DejanNK Cerkvenjak162
Fortin ŽanNK PECA22161143
Franci PeterŠD Marjeta na Dravskem polju297
Frangež MatjažNK ZU-VIL Brunšvik2117322
Gabrovec RokNK PECA97401
Gagović ŽivanNK gostilna Lobnik Slivnica1410541
Gajić GoranNK AquaSystems Dogoše252140142
Gajser DavorŠD Marjeta na Dravskem polju118982
Gajser GregorŠD Marjeta na Dravskem polju26111
Gajser TilenŠD Marjeta na Dravskem polju127902
Gavrić ZoranNK Starše7630
Gerečnik SašoNK Starše21175791
Germadnik Gole GalNK PECA238
Glamočič DanijelMarles hiše13147
Glavak MatejNK TAB Akumulator186281
Godvajs BorutNK Duplek1311332
Gorenčič KlemenNK Asfalterstvo Brus Malečnik0
Gorenčič MišelMarles hiše0
Gorše RokŠD Marjeta na Dravskem polju2421411
Govedič BlažNK Cerkvenjak131033753
Grabovac DanielNK PECA832213
Grajfoner TimNK Duplek5157
Gregorc TadejNK Rače24214718
Grilc AndrejNK PECA21261
Grilc MichaelNK TAB Akumulator92772
Habith BoštjanNK Starše252178
Habjanič MihaŠD Marjeta na Dravskem polju329
Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik20134786
Haler JernejNK Starše324
Harih DavorinNK ZU-VIL Brunšvik25159513
Hauptman JanNK Rače352
Hebar GregorNK Cerkvenjak221927125
Herga TilenNK gostilna Lobnik Slivnica15116524
Heric JureNK Cerkvenjak0
Horvat GregorPaloma18
Horvat MatejNK Cerkvenjak13104112
Horvat MatejNK AquaSystems Dogoše136392
Horvat RokŠD Marjeta na Dravskem polju1164211
Hovnik OžbejNK RADLJE129821
Hozjan LukaMarles hiše234
Hozjan NinoNK AquaSystems Dogoše1698824
Hrastnik TadejNK Cerkvenjak2124
Hudin MatejNK RADLJE2116656
Hutmajer BoštjanNK TAB Akumulator24209326
Isufi ArsimPaloma86782
Isufi BurimPaloma211843281
Izak TadejNK RADLJE75052
Jakopović TomažMarles hiše8521
Jamnik RokNK TAB Akumulator12108013
Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik32151
Janet OskarNK TAB Akumulator24216064
Janet OžbejNK TAB Akumulator20175241
Janžič GregorNK gostilna Lobnik Slivnica213
Jaušovec DanielNK Duplek42041
Javornik DavidNK RADLJE21157615
Javornik LukaNK Starše975421
Javornik TilenNK TAB Akumulator736
Jelen MitjaNK Cerkvenjak1814313
Jelenc ValentinMarles hiše22148044
Jukić BelminNK Duplek145142
Jurič GoranNK AquaSystems Dogoše65401
Jurić LukaŠD Starše0
Karničnik MatejNK RADLJE21175512
Kaučič DanijelNK AquaSystems Dogoše1612802
Kaučič RokNK Asfalterstvo Brus Malečnik14425
Kejžar RenePaloma102981
Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju25224433
Kirbiš AljošaŠD Marjeta na Dravskem polju125143
Kirbiš BoštjanNK Duplek255
Klajderič LukaNK Starše221749261
Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak22177512
Klobasa AljažNK Cerkvenjak20176862
Klobasa AndrejNK Cerkvenjak10931
Kmetec KevinMarles hiše996
Knez AlenNK Rače1184162
Kobal KlemenNK RADLJE22195426
Kočar LučoNK ZU-VIL Brunšvik2319281631
Kocbek MarioPaloma2410213
Kocbek SašoNK Cerkvenjak190
Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik25161911
Kocmut DejanNK Cerkvenjak4153
Kogelnik LukaNK PECA173164
Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju103701
Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik23182211
Korbar AlešNK RADLJE22130319
Koren MatejŠD Marjeta na Dravskem polju54611
Koren MaticNK Rače86501
Koren TeoNK RADLJE1689423
Korošak IgorNK RADLJE16119965
Korošec AleksNK AquaSystems Dogoše2104
Korotaj DejanŠD Marjeta na Dravskem polju31992
Košnik DavidNK Cerkvenjak53791
Košnik SergejNK Cerkvenjak19124493
Košutnik NaceNK PECA292
Kovačič NejcNK Rače118386
Krajcar TilenNK TAB Akumulator20124311
Krajnc DejanPaloma1410324
Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik1210501
Krajnc MatijaNK Starše1660623
Krajnc RokNK ZU-VIL Brunšvik20148737
Krepek SimonNK Duplek24208724
Kreuh AlešNK PECA2215382
Kreuzer GalNK PECA64322
Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica19159843
Kuhta MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik133
Lah ŽanNK Rače13394
Lah ŽigaNK Asfalterstvo Brus Malečnik71171
Lašič NikNK Rače25214432
Lasnik TineNK TAB Akumulator18143185
Laznik MaticNK RADLJE11512
Leb AljošaŠD Marjeta na Dravskem polju4122
Leitinger RobertNK gostilna Lobnik Slivnica190
Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju0
Lenart TadejNK Rače149214
Lenart VilkoNK RADLJE190
Lenič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik545011
Leniči Diego ArlindNK RADLJE1278332
Lepir DarkoMarles hiše27
Lesjak JakaNK Radlje218
Lesjak JureNK PECA1901
Lešnik TilenNK Rače9770531
Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik19113954
Letnik TadejNK ZU-VIL Brunšvik1713625
Letonja DanijelNK AquaSystems Dogoše20163665
Levanič SandiNK ZU-VIL Brunšvik107102
Lobenwein UrošNK Duplek1512921
Lokas NinoNK Asfalterstvo Brus Malečnik413
Lončarič TilenNK ZU-VIL Brunšvik135761
Lorenčič RokNK Cerkvenjak131170
Lovrenčić DanijelNK Starše156622
Lukič SašoNK Duplek114962
Lupinšek MatjažNK Starše1262571
Macura ReneNK AquaSystems Dogoše2180
Majerič MarkoNK Duplek127
Marhold MatjažNK Asfalterstvo Brus Malečnik190
Marinkovič ŽeljkoNK TAB Akumulator221852451
Marko TomažŠD Marjeta na Dravskem polju1083226
Meglič BorŠD Marjeta na Dravskem polju253
Mergeduš MarkoNK Rače95621
Mesarič MihaNK Starše2067433
Meško MarselNK gostilna Lobnik Slivnica141302
Mezgec JaniPaloma21121
Mihalič BoštjanNK Rače421021
Mikiš BojanPaloma3270
Mikl MitjaNK AquaSystems Dogoše1712803
Mikl SamoNK AquaSystems Dogoše1179334
Mikl TadejNK AquaSystems Dogoše215
Milec MaticNK Starše22170322
Miložič JanNK Starše1183031
Miložič NejcNK Starše430
Milutinović NikolaŠD Marjeta na Dravskem polju12746341
Mlakar NejcNK Starše20343
Mlaker AlešMarles hiše1958463
Mlaker GregorMarles hiše3270
Moser RobertNK RADLJE1169113
Muharemi ŠefikŠD Marjeta na Dravskem polju95622
Mulec AljažNK Duplek2100
Mulec MarkoNK Duplek1321
Murko PeterNK Starše1410394
Musić NerminNK Rače9618161
Muster MihaelPaloma17
Nahberger DenisNK Rače12108026
Narić AleksanderNK ZU-VIL Brunšvik17147823
Nerat AljošaMarles hiše23173735
Novak MarkoMarles hiše25225024
Novak TilenNK ZU-VIL Brunšvik1210623
Novoselec SergejNK Duplek201586141
Ogrizek IztokNK ZU-VIL Brunšvik21801
Orlčnik UrbanNK PECA9497
Ornik LukaNK Rače25213195
Ornik MarcelNK Duplek749
Orter BojanNK RADLJE8176
Partlič GorazdNK AquaSystems Dogoše199884
Partlič UrošŠD Marjeta na Dravskem polju17
Pavalec MatejNK Asfalterstvo Brus Malečnik2420973
Pavlič GašperMarles hiše18104642
Pavlin DejviNK Duplek25225046
Pečovnik MaticNK PECA2116817
Pehan AlenPaloma138762
Peklar AnžeNK Cerkvenjak11
Perko DenisNK ZU-VIL Brunšvik63321
Perkovič GorazdNK Duplek15274
Perkovič IgorNK ZU-VIL Brunšvik16129616
Pernat RokiNK Cerkvenjak16118634
Peršon UrošNK Rače1901
Peša GoranNK AquaSystems Dogoše253
Petrovič KlemenNK Rače118331
Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju21145342
Pevec AljažNK Starše142313
Piko AndrejNK PECA12101024
Pišek IztokNK gostilna Lobnik Slivnica171487381
Plavšič SinišaNK ZU-VIL Brunšvik20172413
Plazovnik ŽigaNK RADLJE97811
Plečko TimotejNK Rače181620
Plečko TomažNK Rače2015547
Plemeniti KrešimirPaloma871622
Pleteršek TimotejMarles hiše641421
Podvinski NikoNK TAB Akumulator964713
Potočnik ŽigaNK AquaSystems Dogoše144
Potpara BlažoNK Duplek121063
Prasnic JožeNK RADLJE11990
Praznik MitjaNK PECA252130341
Predan LeonNK gostilna Lobnik Slivnica19106912
Predan UrošNK gostilna Lobnik Slivnica4360
Pregl TilenNK gostilna Lobnik Slivnica84441
Prelog AndrejMarles hiše97381
Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju25222246
Pristovnik JureNK gostilna Lobnik Slivnica2212921
Puhner Pupaher AllenNK Duplek323
Putrih RokNK Duplek11662431
Radivojevič DarkoNK PECA252012113
Rahmanovič AlmirNK PECA74751
Rajšp ŽanNK gostilna Lobnik Slivnica1079212
Ranc JureNK RADLJE1799771
Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica22198043
Raztočnik TilenNK PECA22174035
Rebernik DejanNK PECA201701271
Repotočnik AlešNK TAB Akumulator2354124
Ribič VanjaMarles hiše25221554
Riegl GalNK TAB Akumulator4360
Rihtarič DavidNK Duplek22186114
Rižnar GorazdNK Cerkvenjak31722
Rižnar ReneNK Cerkvenjak2135
Robnik AlenNK AquaSystems Dogoše4129
Robnik AlešMarles hiše2016242
Rodi BojanMarles hiše24170212
Rojht DenisNK Rače8579621
Rojko BorisNK gostilna Lobnik Slivnica13633141
Rojko PrimožNK gostilna Lobnik Slivnica24216017
Rojko SimonNK AquaSystems Dogoše1251
Roškar RomanPaloma2623323
Roškarič ŽanNK Cerkvenjak137816
Rošker RenePaloma231709171
Rozman RokNK gostilna Lobnik Slivnica181233
Rubhof RokNK RADLJE2516421
Rudolf BlažNK gostilna Lobnik Slivnica71821
Ruis UrošNK Asfalterstvo Brus Malečnik22198042
Sagadin SamoNK Starše9810
Šart LukaNK TAB Akumulator1311
Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik22166614
Sedminek TomažNK Starše22179815
Sel AndrejNK Starše221641155
Šepul KlemenNK PECA2320707
Šepul UrošNK TAB Akumulator1483511
Šerbinek MarkoPaloma696
Šerc ValentinNK Duplek3107
Šerdoner RokNK Starše109001
Simonič DomenNK Duplek25183014
Simonič ŽanNK ZU-VIL Brunšvik24174473
Sinanović NerminŠD Marjeta na Dravskem polju24215183
Šipek JaniNK TAB Akumulator1578523
Skaza NikoMarles hiše0
Škerget SebastijanNK Cerkvenjak26
Škrjanec ErikNK Asfalterstvo Brus Malečnik5450
Skupek AndražPaloma114
Šlamberger RokNK Rače17
Šlamberger ŽigaNK Rače21341
Šlebinger MatejNK ZU-VIL Brunšvik2421601
Slodnjak UrbanNK Cerkvenjak1512243
Smode SandiPaloma22129314
Šnuderl IgorNK gostilna Lobnik Slivnica2147
Sonjak AnžeNK TAB Akumulator84821
Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju24207733
Stamenković SašaPaloma861721
Stančič JernejNK AquaSystems Dogoše851211
Stavbar GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik24216053
Šteharnik BlažPaloma351
Steiner NejcMarles hiše18
Štiftar JarošNK PECA21129045
Stojanov MilivojPaloma19154481
Stopajnik SimonNK TAB Akumulator14113984
Štrucl AndrejNK Cerkvenjak0
Štrukelj JanMarles hiše221944171
Tadić DaliborNK gostilna Lobnik Slivnica18128012
Ternik RenatoNK RADLJE221919103
Tertinek ŽigaMarles hiše93781
Tičić TilenNK Asfalterstvo Brus Malečnik423
Tišma TihomirNK Rače20145036
Tkalčič MišelNK AquaSystems Dogoše20159546
Tomanič JakobNK ZU-VIL Brunšvik132211
Tomažič UrošNK gostilna Lobnik Slivnica17126434
Trantura JureNK ZU-VIL Brunšvik2219806
Tratnjek KlemenNK AquaSystems Dogoše15613
Tršavec AnžeNK Asfalterstvo Brus Malečnik2017561
Trstenjak DenisNK Cerkvenjak218862
Trstenjak MitjaNK gostilna Lobnik Slivnica12651
Türk ArmandoNK Asfalterstvo Brus Malečnik97861
Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik23188212
Vajdl AlenNK PECA1534141
Valentan MatejNK AquaSystems Dogoše2420161
Valenti SimonNK Duplek5322
Vele UrhNK gostilna Lobnik Slivnica2125
Velički LukaPaloma4144
Velikonja MatjažNK Duplek740221
Verdel ŽigaNK PECA0
Vergles SimonNK RADLJE121080
Vetrih KristjanNK AquaSystems Dogoše2116295
Vezjak KlemenNK ZU-VIL Brunšvik558
Vezovnik MarkoNK PECA93803
Vidovič LukaNK Rače1762821
Vidovič MitjaNK Asfalterstvo Brus Malečnik0
Vidovič Reich BlažNK Rače18
Visočnik AlenMarles hiše0
Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik159071
Vogrin MihaŠD Marjeta na Dravskem polju0
Vohl BoštjanNK AquaSystems Dogoše1816201
Vok AntonNK Cerkvenjak3207
Volmut AljažŠD Marjeta na Dravskem polju3140
Volmut SimonNK gostilna Lobnik Slivnica1688512
Vran LukaNK Rače201695381
Vršič SamoNK Cerkvenjak181592161
Vršič TimotejNK Cerkvenjak16116641
Vučko DejanNK PECA230
Weingerl AlenNK gostilna Lobnik Slivnica2115
Žagar VojkoŠD Marjeta na Dravskem polju191616
Žajdela RokNK Asfalterstvo Brus Malečnik8128
Zajec DenisNK AquaSystems Dogoše25220093
Založnik AmadejNK RADLJE128984
Zapečnik BlažNK TAB Akumulator0
Žavcer TadejNK Radlje248
Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator2319275
Zemljak SašoNK RADLJE23156915
Zemljič MiranNK Duplek131170
Zemljič SimonPaloma17126232
Zgrabič GregorMarles hiše261846123
Živadinović FilipNK TAB Akumulator157
Žmavc DamjanNK Cerkvenjak23198816
Žmavc DejanNK Cerkvenjak183422
Zorman MitjaNK Cerkvenjak3371
Žugman AljažPaloma23200321
Žunkovič DomenŠD Marjeta na Dravskem polju2318092






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure