Vabilo ŽNK Maribor

Letos bomo s pomočjo NZS,  selektoric mlajših ženskih reprezentanc in igralk reprezentanc  v okviru Športne pomladi organizirali dan ženskega nogometa , pod naslovom « Rada igram nogomet in ti.«  Z objavo   dogodka  na spletni strani želimo predstaviti  ženski nogomet čim večjemu številu deklet  , ki se bodo lahko poskusile tudi v raznih veščinah  na postavljenih poligonih z animacijo deklet članic slovenskih nogometnih  reprezentanc. Cilj je  predstavitev  ženskega nogometa čim širši množici obiskovalcev.

Dan ženskega  nogometa na Športni  Pomladi  bo v soboto, 18. 5. 2013, na nogometnih igriščih v Športnem parku Tabor, s pričetkom ob 10 uri. Na igrišču 1. se bo  odvijal  turnir tekmovalne lige NZS,  deklet  U-12 med ekipami  ŽNK  Teleing Pomurje, ŽNK MSM Ptuj, ŽNK Dornava, KNK Fužinar in domačo ekipo ŽNK Maribor. Na vzporednem igrišču številka 2  pa bodo postavljene različne postaje, kjer  bodo  lahko zainteresirana  dekleta  preizkusila  različne nogometne veščine ter se pozabavala ob najrazličnejših igrah.  Animatorji  na igrišču bodo  trenerji  ženskih ekip in članice slovenskih ženskih nogometnih reprezentanc. Prisotne pa bodo tudi  mlade igralke vseh  klubov iz vzhodnega dela  Slovenije.  Dan ženskega nogometa  bomo zaključili s prvenstveno  tekmo  deklet   U – 17  med ekipama  ŽNK Maribor in ŽNK Radomlje ob 17:00.

Dan ženskega nogometa na Športni pomladi 18. 5. 2013 bo od 10 ure naprej.  Dekleta pridite in preizkusite  veščine nogometa tudi same na zabaven način. Hkrati pa spoznajte članice slovenskih reprezentanc  in  si  oglejte tekme  mlajših  selekcij v ženski nogometni lig.  »Rada igram nogomet in ti.«

Hvala lep pozdrav

ŽNK Maribor