DAN NOGOMETA MNZ Maribor v soboto, 18. 5. 2019

Na podlagi dopisa, ki je bil poslan klubom v mesecu januarju 2019, vas ponovno obveščamo, da bo v skladu s sklepom IO MNZM letos organizirana prireditev za najmlajše nogometaše pod imenom »Dan nogometa MNZM 2019«, v katerem bodo sodelovale vse ekipe v selekcijah U7 in U9, s katerimi klubi tekmujejo v tekmovanjih MNZ Maribor. Prireditev se bo odvijala v sklopu Športne pomladi 2019, in sicer v soboto 18. 5. 2019, v Športnem parku Tabor. V selekcijah U7 in U9 omenjeni vikend ni delegiranih tekem, saj je izvedba planirana v sklopu tekmovanj MNZM, in je zato udeležba ekip na prireditvi obvezna! Ekipa, ki bo iz prireditve neupravičeno izostala bo predana v postopek DS MNZ Maribor. Vse ostale podrobnejše informacije o izvedbi projekta »Dan nogometa MNZM 2019« bodo sporočene naknadno.

Arhiv novic

SPONZORJI ZVEZE